Tieto stránky používajú cookies k analýze návštevnosti a bezpečnej prevádzke stránok. Používaním stránok vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre Ochranu osobných údajov.

Hodnotenia
Hodnotenia

 

Tvorbe plagátov sa venujeme takmer päť rokov. Ďakujeme za váš záujem o naše plagáty, veľmi si to vážime! Predávame ich aj na slovenskom handmade portáli SASHE či českom FLER, kde nájdete aj naše hodnotenia. Z množstva pozitívnych hodnotení zákazníkov vyberáme:

 

 

- Postery sú nádherné, viac než dokonalé:-) Bleskurýchle vyhotovenie aj dodanie a komunikácia akú by chcel každý zákazník:-) (karianna)

 

- Plagát je perfektný. Ďakujem. Som maximálne spokojná zákazníčka. Všetko prebehlo hladko a super rýchlo. (vo.vlne)

 

- Grafická mapa bola doručená v starostlivo chránenom tubuse. Je to kvalitný print na papier vyššej gramáže. Veľmi efektné. Bezproblémová a ústretová komunikácia ohľadne vyhotovenia grafickej mapy mesta na želanie. Som rada, že som galériu 'pomello' a jej autora objavila. Bolo to presne to, čo som hľadala. Ďakujem veľmi pekne. :-) (magdulik)

 

- Papír dobrej, tisk super, zabaleno bezchybně v klasickém papírovém tubusu.. dodání a komunikace bez jediného problému. Jsem nadšen a rozhodně doporučuji.. :) (Maxtor)

 

- Plagat, je krasny!!! Som velmi spokojna, predajcami vysiel v ustrety a zaslal plagat, co najrychlejsie. Predajca aktivne komunikoval, a mozem povedat, ze som mala dost zlozite poziadavky :) (majushke)

 

- Krásné, elegantní. Přesně, jako na fotografiích. Už visí v naší pracovně. (kix jewellery)

 

 

KONTAKTY

Dominik Mellen - pomello

Adresa: Novozámocká 3209/11, Zvolen

PSČ: 96001

Email: pomello@pomello.sk

Telefón: +421915242101

ZTA4MGQ4N