Náš web používa cookies k analýze návštevnosti a bezpečnej prevádzke. Používaním stránok vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre Ochranu osobných údajov.

Plagát, obraz alebo plátno?

15.11.2021

Plagát, obraz alebo plátno?

Ako vyzerajú naše plagáty? Aké materiály používame pri obrazoch? A čo tak kúsok umenia v podobe plátna? Pomello kladie dôraz na kvalitu, keďže na detailoch záleží.

FORMÁTY

Väčšinu našich plagátov, či obrazov ponúkame v nasledovných formátoch: 50x70cm, 40x50cm, A3 a A4. Niektoré produkty predávame vo formáte 30x30cm.

PLAGÁTY

Plagáty tlačíme na matný papier minimálnej gramáže 180g/m2. Sú vhodné do rámov, ktoré bežne kúpite v obchodoch s dekoráciami a bytovými doplnkami. 

Postery zasielame v kartónovom tubuse, aby sa pri preprave nepoškodili.

OBRAZY  

Rám obrazu je vyrobený z kvalitného hliníkového profilu, zadná doska je osadená a zaistená otočnými uzávermi, číre sklo hrúbky 2mm je zabrúsené. Plagát v ráme si tak viete kedykoľvek veľmi jednoducho vymeniť.

Väčšie formáty obrazov majú 3-bodový závesný systém, obrazy o rozmere A4 a 30x30cm sú opatrené nôžkou pre postavenie obrazu na stolík, či poličku.

Obrazy zasielame v kartónovom obale určenom na prepravu obrazov.

PLÁTNA

Naše plátna premenia akúkoľvek mapu mesta, či nočnú oblohu na krásne umelecké dielo. Vďaka svojmu matnému povrchu a vysokej gramáži pôsobí plátno veľmi elegantne. Je natiahnuté na drevenom ráme. Súčasťou je háčik, pomocou ktorého plátno zavesíte na stenu.  

Materiál: polyester 65%, bavlna 35%; hrúbka: 444 μm

Plátna zasielame v kartónovom obale určenom na prepravu obrazov.

PDF SÚBORY

Ak ste náhodou pozabudli na sviatok svojho blízkeho, s darčekom od nás všetko stíhate načas. PDF súbor si môžete vytlačiť z pohodlia domova v extrémne rýchlom čase. PDF súbor zasielame na e-mailovú adresu uvedenú pri objednávke po jej úhrade. Plagát neobdržíte fyzicky.

Po vytlačení je plagát vhodný do rámov, ktoré bežne zakúpite v obchodoch s dekoráciami a bytovými doplnkami.

Rubriky blogu

KONTAKTY

Dominik Mellen - pomello

Adresa: Novozámocká 3209/11, Zvolen

PSČ: 96001

Email: pomello@pomello.sk

Telefón: +421915242101

ZWVlMG